Mata wejściowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o czystość w budynkach użytku publicznego. Stosowanie mat wejściowych to nieodłączny element czystego i schludnego pomieszczenia.

Zastosowanie maty wejściowej

Maty wejściowe doskonale sprawdzają się przed drzwiami wejściowymi do budynków użyteczności publicznej, banków, sklepów, galerii, restauracji, czy szkół. Są świetnym pomysłem pasującym do absolutnie każdego miejsca, do którego często wchodzą ludzie. Jest to rozwiązanie umożliwiające utrzymanie schludnego stanu podłóg nawet w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Wytrzymałość maty wejściowej

Maty wejściowe produkowane są z wysokiej jakości surowców, które gwarantują niezwykłą wytrzymałość oraz odporność na zabrudzenia. Ponadto innowacyjna metoda produkcji zapewnia wieloletnią trwałość, która nie zmieni się pomimo upływu czasu i czyszczenia nawet silnymi środkami czyszczącymi.

Wygląd

Maty wejściowe dostępne są w wielu wzorach, kolorach oraz wielkościach. Możliwe jest ich estetyczne dopasowanie do każdej aranżacji i oczekiwań.

Bezpieczeństwo

Maty wejściowe posiadają wszelkie certyfikaty, wymagane zgodnie z aktualnie obowiązującą litera prawa, które zaświadczają o bezpieczeństwie ich stosowania. Każda mata pokryta jest specjalnymi powłokami, które minimalizują ryzyko poślizgnięcia się przechodnia i groźnych wypadków. Ponadto wyposażone są w gumowy spód, który zapewnia stabilne położenie w miejscu przeznaczenia.

Koszty

Oferowane artykuły znane są z niewielkich i konkurencyjnych cen oraz licznych i bardzo atrakcyjnych promocji. Co więcej, ich zakup powoduje zmniejszenie kosztów związanych z nieustannym czyszczeniem podłóg.

Wszystkich zainteresowanych naszą bogatą ofertą mat wejściowych gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.