Dla zdecydowanej większości klientów wizerunek hotelu jest elementem decydującym podczas szukania noclegu. W dzisiejszych czasach liczy się nie tylko cena, ale również lokalizacja, wystrój oraz czystość. Przestrzeń wejściowa jest wizytówką obiektu. Może zachęcić do kolejnych rezerwacji lub na zawsze skutecznie zniechęcić.

Mata wejściowa – funkcjonalne rozwiązanie

Dobrej jakości mata to przede wszystkim praktyczne zabezpieczenie podłogi. W miejscach o dużym natężeniu ruchu ślady zużycia pojawiają się bardzo szybko. Warto zwrócić na to uwagę i zabezpieczyć to miejsce, by nie psuło wizerunku hotelu. Ponadto, mata wejściowa skutecznie usuwa zanieczyszczenia z obuwia oraz pochłania wilgoć z bagaży czy parasolek. Im więcej brudu pozostanie na macie, tym czystsze będzie pomieszczenie wewnętrzne. Jest to bardzo istotna kwestia z punktu widzenia pracowników obsługujących gości, samych gości oraz personelu sprzątającego. Czystość przekłada się na komfort pracy oraz wypoczynku.

Mata wejściowa – estetyczny dodatek

Szeroki wybór mat umożliwia bardzo dobre dopasowanie do aktualnego wystroju hotelu. Sprytnie dobrana mata wejściowa może współgrać z wnętrzem oraz odzwierciedlać jego charakter. Jeśli zależy nam na spersonalizowanym produkcie, to zawsze można złożyć indywidualne zamówienie. Wtedy grafika oraz kolorystyka maty zostanie dopasowana do zapotrzebowania hotelu.

Mata wejściowa – gwarantowane bezpieczeństwo

Niektóre rodzaje podłóg są bardzo efektowne, ale pod wpływem warunków atmosferycznych mogą stać się śliskie. To z kolei znacząco zwiększa ryzyko poślizgnięć, wypadków, potknięć. Dlatego większość mat jest wyposażona w antypoślizgowe podłoże, które eliminuje potencjalne zagrożenie dla pracowników oraz gości. Bezpieczeństwo ludzi jest kluczowym aspektem i nie należy z niego rezygnować.

Czysty ciąg komunikacyjny jest najlepszą wizytówką każdego hotelu. Jeśli zależy nam na utrzymaniu dobrej pozycji oraz zbieraniu tylko pozytywnych opinii gości, to warto zainwestować w proste, skuteczne, a jednocześnie efektywne rozwiązania. Zadowolenie pracowników oraz klientów jest kluczem do dalszego rozwoju i sukcesu w branży.