Spersonalizowane wycieraczki świetnie sprawdzają się w obiektach handlowych, biurach czy punktach usługowych. Poza podstawową rolą mogą bowiem pełnić funkcję informacyjną lub reklamową. Warto postawić na maty podłogowe o wysokiej jakości, których dodatkowym atutem są walory estetyczne.

Wycieraczki informacyjne – przykładowe zastosowania

Maty z odpowiednim napisem doskonale sprawdzają się w roli informacyjnej. Przykładem mogą być wycieraczki w sklepach, wskazujące kierunek kolejki lub drogę do konkretnego działu. Charakter danej maty jest uzależniony od umieszczonej na niej treści. Wycieraczki podłogowe można również wykorzystywać jako znak ostrzegawczy. Przykładem są maty informujące o śliskiej podłodze czy innym rodzaju zagrożenia. W wielu obiektach można także znaleźć wycieraczki, na których widnieją godziny otwarcia sklepu czy napisy zachęcające klientów do ponownych odwiedzin.

Maty podłogowe a promocja marki

Wycieraczki podłogowe nie muszą pełnić roli wyłącznie informacyjnej – nierzadko na pierwszy plan wysuwa się przede wszystkim ich skuteczność w umacnianiu wizerunku danej firmy. Pod tym kątem warto zwrócić uwagę na maty z logo, które bardzo często można znaleźć w przestrzeni biura lub w punktach handlowo-usługowych. Niekiedy wraz z logo widnieje na nich także krótkie hasło reklamowe. Warto podkreślić, że firmy zajmujące się produkcją tego typu wycieraczek dysponują nowoczesnymi technologiami, które pozwalają im stworzyć maty utrzymane w różnych odsłonach kolorystycznych. Klient nawet podświadomie oswaja się dzięki temu z logotypem danej marki. Dla samej firmy ma to również dość istotne znaczenie, ponieważ posługuje się ona spójnym komunikatem wizualnym.

Praktyczne maty podłogowe z logo, napisami lub innym rodzajem grafiki, doskonale sprawdzają się w roli informacyjnej i reklamowej. Jednocześnie pełnią swoją podstawową funkcję, świetnie wpisując się w aranżację danego wnętrza. Możliwość zamówienia wycieraczki w dowolnym rozmiarze i z dowolnym wykończeniem graficznym to gwarancja uzyskania w pełni spersonalizowanej wycieraczki.