EMKA S.A - maty wejściowe

Firma EMKA SA świadczy usługi z zakresu projektowania dzierżawy i serwisu mat wejściowych. Wykonujemy maty antypoślizgowe o standardowych rozmiarach i kolorach, jak i maty o nietypowych kształtach, powstające na zamówienie Klienta i zgodnie z jego indywidualnymi oczekiwaniami. W zakresie naszej działalności mieści się też wykonawstwo mat wejściowych z logo firmy lub inną wybraną grafiką. Naszym celem i misją jest umożliwienie Państwu wyróżnienia firmy w oryginalny i nietypowy sposób, przy jednoczesnym zachowaniu czystości w Państwa budynku.

Dobre wrażenie budujemy od samego początku do samego końca. Pierwszym impulsem, który zwraca uwagę naszych potencjalnych Klientów lub Kontrahentów, jest wejście do biura. Zwłaszcza, jeśli pogoda na zewnątrz nie sprzyja, jest mokro i ślisko, odpowiednio dobrana mata wejściowa zapewni nie tylko bezpieczeństwo, ale również estetyczny wygląd wnętrza budynku mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Zdajemy sobie sprawę, że na wizerunek firmy wpływa wiele pozornie nieistotnych detali. Jednym z nich są z całą pewnością maty podłogowe.