Wycieraczki wejściowe do hotelu

Wysoki standard hotelu nie ogranicza się tylko do znakomitej obsługi, dobrej jakości jedzenia czy pięknych wnętrz. Niezwykle ważne są również detale. Jednym z takich istotnych niuansów są wycieraczki wejściowe do hotelu.

Przykuwają uwagę

Goście hotelowi już na samym wejściu natkną się właśnie na wycieraczkę, dlatego jest ona ważnym elementem budującym pierwsze wrażenie. Aby od progu wzbudzić pozytywne odczucia, na pewno warto kupić wycieraczkę wysokiej jakości i antypoślizgową, przeznaczoną do dużych obiektów. Taką, która zachwyci estetyką, będzie idealnie wkomponowana we wnętrza, a także doskonale spełni swoją rolę, utrzymując hotel w czystości. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo wycieraczki nie tylko w wielu kolorach i rozmiarach - istnieje możliwość zamówienia maty wejściowej z logo według własnego pomysłu i projektu.

Aspekt praktyczny – czystość

Nienaganna prezencja, a tym samym czystość to jedna z najważniejszych kwestii w dobrym hotelu. Czystość podłóg pozwoli utrzymać specjalna mata podłogowa, które silnie absorbuje piasek, kurz i wilgoć, zmniejszając tym samym częstotliwość wykonywanych prac porządkowych. Wycieraczka wejściowa do hotelu musi również być antypoślizgowa ze względu na duże natężenie ruchu.

Inwestycja wizerunkowa

Wycieraczki wejściowe do hotelu to nieduża, a bardzo skuteczna inwestycja.  Oczywisty, praktyczny aspekt czystości, który niesie ze sobą użytkowanie takowej wycieraczki, w tym wypadku połączony jest z wysoką estetyką - hotel dzięki spersonalizowanej macie dopełnia swój wizerunek. Istnieje możliwość skorzystania z ciekawych, nietypowych wzorów lub napisów na wycieraczce, co może dopełnić wnętrze, zainteresować i budować spójny wizerunek marki.