Profesjonalna mata do Twojego biura

Szukasz jakiegoś akcentu, dzięki któremu miło i przyjemnie przywitasz wszystkich odwiedzających biuro Twojej firmy klientów? Zainwestuj w niebanalną i dostosowaną w 100% do Twojego projektu i wymagań matę wejściową do biur. Już dziś możesz zamówić matę, która będzie posiadała idealnie skrojony rozmiar, kształt i grafikę - w pełni dopasowane do Twoich potrzeb! EMKA S.A. wykona dla Ciebie na macie każdy, nawet najbardziej nietypowy wzór lub grafikę, a także proponujemy standardowe wzory wycieraczek. Zapraszamy!

Jakie zalety może przynieść Ci stosowanie wycieraczki do biura?

Mata wejściowa jest produktem niosącym wiele korzyści dla użytkowników.  Można wśród nich wskazać między innymi:

czystość – maty dzięki swojej strukturze doskonale pochłaniają zanieczyszczenia wnoszone na obuwiu

estetyka - wycieraczki umieszczone przed wejściem sprawiają, że od razu każde pomieszczenie wydaje się być schludniejsze i bardziej zadbane;

bezpieczeństwo - antypoślizgowe podłoże, w które wyposażona jest mata, eliminuje praktycznie do zera ryzyko potknięcia się lub poślizgnięcia;

dopasowanie do indywidualnych potrzeb - możliwość zamówienia maty o wybranym rozmiarze, wzorze i kształcie sprawia, że można ją idealnie dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

EMKA S.A. - to mata wejściowa idealnie skrojona na potrzeby Twojej firmy!

Jeśli interesują Cię tylko nietypowe elementy do wyposażenia Twojego biura - wycieraczki do biura robione indywidualnie na zamówienie sprawdzą się u Ciebie idealnie! EMKA S.A. daje możliwość doboru rozmiaru i kształtu maty oraz wzoru z paletą 44 różnych kolorów do wyboru. Zapraszamy do składania zamówień!